דלתות עץ למטבח

עיצוב דלתות העץ למטבח - מידע על קצה המזלג

במאמר זה נעסוק בדלתות עץ למטבח. כפי שאתם ודאי יודעים, דלתות עץ הנן דלתות שמשמשות בעיקר כדלתות פנים. כאשר משתמשים בהן כדלתות חוץ הדבר עלול לגרום ברוב המקרים לשחיקתן המהירה, לקילופים בעץ, ואפילו לסדיקתן. ישנם מעט מקרים בהם בכל זאת ניתן להציבן כדלתות חוץ. במאמר זה נסביר מספר עקרונות חשובים להצבה נכונה של דלתות עץ בחוץ כך שלא ייגרם כל נזק:

בחירת עץ עמיד וחזק

עץ כמו סקויה או טיק יכול להרכיב דלתות עץ להצבה בחוץ. עצים אלו הם בעלי כושר שרידות גבוה: גם כאשר משקעים יורדים, הנזק שנגרם להם כמעט שאינו מורגש ולעתים עשוי שלא להיראות לעיין בלתי מזויינת. דלתות עץ אלה עשויות מעץ בעל גזע עבה. המקור של הסקויה הוא בדרום אמריקה, והמקור של הטיק הוא באסיה, אך במשך השנים ייבא אותו האדם הלבן לדרום אמריקה, שם שתל אותו באדמה על מנת להקטין מהעומס של החורש הטבעי על יערות האמזונס. בפועל, יש האומרים שהתהליך רק הזיק לאמזונס משום שלשם שתילתו היה צורך לעקור חורש טבעי.

דלתות עץ למטבח

בחירת עץ מסונתז כימית

עץ מסונתז כימית הוא עץ לא עמיד שעבר תהליך כימי מלאכותי שהפך אותו לעמיד כלפי חוץ. פתרון זה מומלץ אך ורק כדלת חוץ ובשום מצב אין להציב דלת כזו בפנים, מחשש שהסינתזה שנעשתה עבור דלתות עץ מסוג כזה, עשויה לפרוק גזים רעילים שעלולים להשפיע על בני הבית.

הגנה על העץ הלכה למעשה

ניתן להתקין פלטת מתכת בקדמת דלתות עץ, ולהציב גגון מעל אשר ימנע מהגשם לפגוש את דלתך. הגנות אלה מומלצות על ידינו כמוצא אחרון ולאחר שלא עלה בידכם להחליף דלתות לעץ חזק ועמיד יותר.

מדוע לבחור בדלת מעץ

דלת מעץ יחוצרת הרגשה של אווירה כפרית, בשונה מדלת אלומיניום או מתכת שיוצרות הרגשה מודרנית יותר. בנוסף, דלתות העץ הן לרוב קלילות וניתנ ות לעזיבה מהירה של הבית בשל כך. דלתות עץ נחשבות לדלתות יפות הניתנות להשגה בשלל סוגי העצים: מלמין, מלא, סנדוויץ' עצים ועוד. כל אחד מסוגי העצים הללו, בנוסף לעצים העמידים שהוזכרו בפסקה הראשונה, נחשב לעץ היפה ביותר שניתן למצוא בטבע, מה שאומר שדלתות עץ שייתלו בבתים יהו מוצר איכותי לכל הדעות.

מחפשים חברת דלתות איכותית? אנו נמליץ בחום על חברת פנדור דלתות המובילה בייצור ועיצוב דלתות. באתר החברה תוכלו להתרשם ממבחר דגמים, עיצובים ורעיונות לעיצוב דלתות הבית, להתעדכן בטרנדים החמים בתחום הדלתות, ליצור קשר עם צוות החברה ולקבל פרטים נוספים והצעת מחיר.