מוצרי חשמל למטבח

 

במאמר זה נעסוק במוצרי חשמל למטבח: מדיחי כלים, תנורים חשמליים, מקררים, ומיקרוגלים. חשוב לבחור מוצרים אלה בקפידה, תוך מתן תשומת לב לתו התקן המקובל במכון התקנים הישראלי, ותוך הסתמכות על נסיונות קודמים עם מוצרי צריכה אלה. להלן חלוקת מוצרי חשמל למטבח לתת קטגוריות עיקריות שיעזרו לך לעשות סדר בקניות שלך:

תנורים חשמליים
 
תנורים אלה מגיעים בדרך כלל עם הכיריים פרוסים עליהם, כאשר התנור עצמו מונח מתחת לשיש, והכיריים מונחות עליו. חשוב לבחור בתנור בעל מנוע שקט, המתחמם בקצב קבוע, ללא נטייה להתחממות מהירה. חשוב לערוך סקרי שוק מקיפים בעניין התנורים למטבח. במידה ורצונכם במטבח בסגנון כפרי ניתן להזמין קמין אך זהו שירות המיועד לבתים פרטיים ואינו אפשרי בבתי דירות. ככל שתתמקצעו יותר בסוגי התנורים השונים תדעו מה טוב בשביל הדירה שלכם ותוכלו לבצע קניה יעילה ומהירה.
 
מוצרי חשמל למטבח
 
מקררים ומקפיאים
 
המקרר בדרך כלל מגיע כ BUNDLEעם המקפיא שנמצא מעליו. הדבר נכון הן למקררים הגדולים הסטנדרטיים והן למקררי הסטודנט הקטנים. שני הדגמים מכילים על פי רוב גם את המקפיא. אף על פי כן, ניתן לרכוש מקפיא נוסף המשמש כמחסן מזון. מדובר במקפיא של כ 5 מגירות הקפאה בו ניתן לשמור מזון לשבועות ואף לחודשים רבים. מומלץ לשים מקפיא זה מחוץ למטבח, במחסן של הדירה, על מנת לאפשר לכם מקום במטבח. מקרר סטנדרטי מכיל 3 – 4 קומות, כאשר הקומה הראשונה היא גג מגירות הירקות והפירות, המגיעות בדרך כלל בצמד, ונמצאות מתחת למדפים.
 
מדיחי כלים
 
מדיחי כלים מוצבים בדרך כלל בתחתית השיש של המטבח, בצמוד לארונות שמתחת לשיש. מדיחי כלים מתחברים ישירות לצנרת המטבח, ולכן, אם חברת המדיחים מספקת לכם שירות התקנה מטעמה, חשוב שעל ההתקנה יפקח האינסטלטור הביתי שלכם. ככלל, כאשר אתם קונים מטבח חדש, הזמינו שרברב על מנת שיבדוק את ההתקנה ויאשר כי היא תקינה. במקרים רבים שרברבים מצאו כי חסרות גומיות בצנרת, מה שגרם בעבר לנזילות. חשוב לבחור שרברב מטעמכם, משום שהתגלו לא מעט מעשי מרמה בעניין. לגופו של עניין, חשוב לבחור במדיח כלים של יצרן אמין, ובו כמה שיותר שטח אחסון לכלים שלכם.
 
מכשירי חימום קטנים
 
מדובר בטוסטר אובן ומיקרוגל. הטוסטר משמש כתנור לכל דבר ועניין בבתים קטנים בהם אין אפשרות לשים תנור. גם בבתים הגדולים הטוסטר בר שימוש, אך בעיקר בתחום הצנימים והחימום המהיר. שירות חימום מהיר נוסף הוא שירות המיקרוגל, אך משתמשים רבים מוצאים אותו לחא מתאים לחלק מסוגי המזון, בייחוד כאשר זה מגיע לחימום מהיר של בשרים, ולכן הם יעדיפו שימוש בטוסטר. המיקרוגל מצטיין בעיקר לחימום מהיר של ירקות מבושלים, ול FAST FOODמוכן שניתן למצוא ברשתות השיווק.