מטבחי פרובנס
Rated 3.5/5 based on 11 customer reviews

מטבחי פרובנס

 

מטבחי פרובנס אם נתייחס אליהם בשמם, מגיעים מחבל פרובנס שבדרום צרפת. מטבחי פרובנס הם בעצם החזרת הישן לבתים שלנו, סוג של מטבחים כפריים. מטבחי פרובנס מתאפיינים במראה עץ איכותי ומאסיבי, מטבחי פרובנס הם מטבחים גדולים ומרווחים, יש להם נוכחות מרשימה מאוד, משלבים חומרים שונים ממתכת מזכוכית מאבן בתוך סגנון של מטבחים כפריים וכל זאת באופן מוצנע ועדין ביותר והם כמובן לא פוגעים באווירה ובסגנון הכללי של המטבח הכפרי. המון אנשים אוהבים ומתחברים למטבחים כפריים למה שהם משרים בבית, לאווירה לחום לנעימות מסוימת שלא קיימת בכל  מטבח. העץ, הצבע של המטבח וכמובן זה  גם ניכר בזמן השימוש בו. 

מטבחי פרובנס

מטבחים כפריים או בעצם מטבחי פרובנס הם תופעת הרטרו שמתרחשת בשנים האחרונות בתחום הרהיטים, המון אנשים רוצים בית חדש אבל עם מראה ישן, משמע רהיטים שנראים כמו פעם, גם בחיצוניות וגם באיכות. אנשים רוצים לחזור לפשוט, לתחושה חמימה או מוכרת מהעבר. כולנו אוהבים להתרפק על נוסטלגיה אפילו ברהיטים נזכרים בשולחנות או ברהיטים מסוימים שהיו בבית כשהיינו קטנים. מטבחי פרובנס הם חלק מזה, הם מזכירים לנו משהו מפעם. ישנם המון אולמות תצוגה שנותנים לנו להתרשם מסוגים של מטבחי פרובנס שמזכירים לנו את העבר במקצת ונותנים לנו תחושה נעימה ואף קוראים לנו לרכוש אותם. כל אחד רוצה שתיהיה בביתו אווירה חמימה ונעימה שכייף להיות בה במיוחד במטבח. 

מטבחי פרובנס המשודרגים משלבים מראה נקי ופשוט עם מטבח כפרי ולו נוכחות וצבעים מגוונים, דוגמאות מסוימות, עיטורים מסוימים, הצבעוניות באה גם המון פעמים ליד ביטוי באריחים שנמצאים במטבח, באביזרים הנלווים למטבח, בדים, דוגמאות על ארונות שחרוטים או מעוצבים. השילוב של הפשטות והססגוניות נותנים לנו הרגשה טובה ולמטבח מראה מיוחד שלא רואים כל יום. אם אנו קצת מתלבטים ולא יודעים מה כדאי לנו לרכוש חשוב שנשאל איש מקצוע, נתייעץ איתו לגבי מה שאנו רוצים שיהיה במטבח מה השימושים שלנו, הצרכים שלנו במטבח, אם יש לנו המון כלים אם אנו אוהבים להיות במטבח, איך שאר הבית שלנו ישתלב עם מטבחי פרובנס.