ריהוט משלים לעיצוב הבית
ריהוט משלים לעיצוב הבית
  
ריהוט משלים למראה מטבח מושלם
ריהוט משלים למראה מטבח מושלם
  
ארון יוקרתי כריהוט משלים
ארון יוקרתי כריהוט משלים

 ריהוט משלים 

ריהוט משלים, ריהוט מעוצב לסלון, זה בעצם כל מה שלא בדיוק חובה בבית אלא יותר כתוספת, כמובן תוספת שימושית יעילה ויפה אך עדיין תוספת כדוגמת ספא פינתית. ריהוט משלים יכול להיחשב כשידות בחדר שינה, כפינת אוכל בבית, שידות שונות ארוניות ליופי, בסלון במעבר וכד'. ריהוט משלים הוא בדרך כלל הצ'ופר שלנו כדי להפוך את הבית לשלם יותר, מלא יותר, מעוצב יותר.ריהוט משלים יעזור לנו לאחסן חפצים בביתנו ולגרום לבית להיראות טוב יותר, יפה יותר. ריהוט משלים הוא כדי שהבית לא ייראה ריק ויהיה רק עם הרהיטים שצריך ממש שאנו חייבים אותם בבית לשימושים שלנו, אלא יותר כפריטים מעצבים ומייפים את האווירה בבית. 

אנו יכולים לומר כי ריהוט משלים זה רכישת מזנון שבהמון בתים אין כי אולי אין צורך בכך, או בר לשם משקאות וסוגים שונים של כוסות ואפילו סט צלחות מיוחד וכד'. ריהוט משלים הוא כשמו כן הוא כדי להשלים את החסר, גם מבחינת איחסון וגם מבחינת עיצוב ומראה הבית. אלו רהיטים שאנו משתמשים בהם כמובן, אך לפעמים הם פשוט שם ללא שימוש רק לשם יופי. גם שידות בחדר שינה זהו לא רהיט חובה אלא ריהוט משלים, אנו משתמשים בהם כדי להניח דברים מסוימים ליד ראשנו כאלה שאנו צריכים לפני השינה או כשאנו קמים בבוקר, לא תמיד יהיה לנו מה לשים בשידה אבל היא בכל זאת תשמש אותנו ותתאים למראה החדר. 

ריהוט משלים יכול להיות פינת אוכל, פינת אוכל אינה דבר שימושי בכל בית אך היא מייפה את הבית משרה בו אווירה משפחתית, אווירה של חמימות של אנשים שלפעמים יושבים מסביבו ונהנים אחד מהשני, בשיחה, בארוחה וכד'.  ריהוט משלים ורהיטי ילדים הוא סך הכל הדרך שלנו להביע את איך שאנו רואים את הבית בראש ובדמיון ולהביא זאת אל הפועל, בלי שום קשר לפריטים ורהיטים בהם נשתמש יותר וכאלה שנשתמש פחות, כמובן שלא נרכוש משהו שלא נשתמש בו בכלל בשום צורה אלא אם הוא באמת נועד רק ליופי וקשור בפן העיצובי יותר, ריהוט משלים בעצם משלים את התמונה שלפעמים חסרה והופך את הבית לשלם.